fbpx
про нас
Досконалий смак

Якщо поглянути глибше, GRKY Espresso Bar — це історія не просто про каву. Кожна наша кав’ярня – це місце зустрічі друзів, душевного спілкування, щирих посмішок та важливих рішень.

Смачна кава — це привід зустрітися, драйвер нових ідей, спусковий механізм, який заряджає енергією діяти та підкорювати нові вершини. Втілюй мрії в життя з улюбленою кавою в чорно-бірюзовому стаканчику!

Кава — це двигун, який заряджає ритм твого життя та дарує незабутній смак та ніжний аромат. Додай газу та мчи на зустріч новим пригодам у цей вечір.

Заходь на каву в Гіркий Espresso Bar та відчуй насолоду від свіжообжареної кави, яка ретельно відбирається, щоби наповнити смаком кожен ковток.

6
років на ринку
60
кав'ярень у Києві
Про нас
Наша місія
Наша місія

«GRKY Espresso Bar» – мережа закладів різних форматів, від вуличних express (cup’n’go) до повноцінних кафе-кондитерських, з відмінним асортиментом та найсмачнішою кавою.

Скільки нас?

У жовтні 2022 року – понад 60 кав’ярень, в планах – відкривати по одній новій локації щомісячно. Плани на початок 2023 року – 73 кав’ярні.

Як ми це робимо?

Ми просто стараємося і любимо свою роботу, мало спимо, рідко їмо, багато працюємо. І дуже любимо Вас радувати смачною кавою та кондитерськими виробами, відібраними нами особисто.

Напишіть нам
Хочеш бути з нами?

Ми постійно шукаємо новий персонал, якому не байдужі наші ідеї, нових партнерів, розумні думки, конструктивну критику, інвестиційні проекти і просто хороших людей.